Kerk in Mechelen

Vieringen van de Goede Week in de Mechelse kerkenPasen

 

Verzoeningsvieringen

 

Donderdag 30 maart
19.30 uur

Onze-Lieve-Vrouw-over-de-Dijle

Verzoeningsviering

Woensdag 12 april
19.30 uur

Onze-Lieve-Vrouw Hanswijk

Verzoeningsviering

 

Palmzondagvieringen
Zaterdag 8 april

 

16.00 uur

Sint-Pieter-en-Paul

Eucharistieviering

17.00 uur

Leliëndaal (Jezuïeten)

Eucharistieviering

17.30 uur

Sint-Libertus

Eucharistieviering

17.30 uur

Sint-Niklaas Leest

Eucharistieviering

18.30 uur

Onze-Lieve-Vrouw van Bijstand Walem

Eucharistieviering

19.00 uur

Sint-Martinus Hombeek

Eucharistieviering


Palmzondagvieringen
Zondag 9 april

 

08.00 uur

Onze-Lieve-Vrouw Hanswijk

Eucharistieviering

09.30 uur

Heilig Kruis

Eucharistieviering

09.30 uur

Sint-Amandus Heffen

Eucharistieviering

09.30 uur

Sint-Jan Berchmans

Eucharistieviering

09.45 uur

Pius X

Eucharistieviering

09.45 uur

Sint-Jacob

Eucharistieviering

10.00 uur

Onze-Lieve-Vrouw-over-de-Dijle

Eucharistieviering

10.00 uur

Sint-Pieter-en-Paul

Palmwijding en palmprocessie naar de kathedraal

10.30 uur

Sint-Rombout

Palmzondagviering met processie

10.45 uur

Sint-Pieter-en-Paul

Eucharistieviering
bij de Chaldeeuwse christenen

11.00 uur

Onze-Lieve-Vrouw Hanswijk

Eucharistieviering met palmprocessie

11.00 uur

Sint-Jozef Coloma
(’t Kranske)

Eucharistieviering

11.00 uur

Sint-Lambertus Muizen

Eucharistieviering

11.30 uur

Leliëndaal (Jezuïeten)

Eucharistieviering

12.00 uur

Sint-Libertus

Eucharistieviering
bij de Chaldeeuwse christenen


Chrismaviering
Maandag 10 april

19.30 uur

Sint-Rombout

Chrismaviering,
met wijding heilige oliën


Witte Donderdagvieringen
13 april

18.00 uur

Sint-Pieter-en-Paul

Eucharistieviering
bij de Chaldeeuwse christenen

19.00 uur

Sint-Jozef Battel

Eucharistieviering

19.00 uur

Sint-Lambertus Muizen

Eucharistieviering

19.00 uur

Sint-Libertus

Eucharistieviering
bij de Chaldeeuwse christenen

19.30 uur

Onze-Lieve-Vrouw-over-de-Dijle

Eucharistieviering

19.30 uur

Onze-Lieve-Vrouw Hanswijk

Eucharistieviering met aanbiddingsmoment

19.30 uur

Sint-Martinus Hombeek

Eucharistieviering

20.00 uur

Sint-Jozef Coloma
(’t Kranske)

Eucharistieviering

20.00 uur

Sint-Rombout

Eucharistieviering
Herdenking Laatste Avondmaal - Voetwassing - Aanbidding


Goede Vrijdagvieringen
14 april

15.00 uur

Leliëndaal (Jezuïeten)

Kruisweg

15.00 uur

Onze-Lieve-Vrouw Hanswijk

Kruisweg met biechtgelegenheid

15.00 uur

Sint-Amandus Heffen

Kruisweg

15.00 uur

Sint-Jan Berchmans

Kruisweg

15.00 uur

Sint-Lambertus Muizen

Kruisweg

15.00 uur

Sint-Libertus

Kruisweg

15.00 uur

Sint-Martinus Hombeek

Kruisweg

15.00 uur

Sint-Rombout

Kruisweg

18.00 uur

Sint-Pieter-en-Paul

Goede Vrijdagviering
bij de Chaldeeuwse christenen

19.00 uur

Heilig Kruis

Kruisweg

19.00 uur

Sint-Amandus Heffen

Goede Vrijdagviering

19.00 uur

Sint-Lambertus Muizen

Kruishulde

19.00 uur

Sint-Libertus

Goede Vrijdagviering
bij de Chaldeeuwse christenen

19.30 uur

Onze-Lieve-Vrouw-over-de-Dijle

Goede Vrijdagviering

19.30 uur

Sint-Jan Berchmans

Kruishulde

20.00 uur

Diocesaan Pastoraal Centrum

Taizéviering met kruisverering

20.00 uur

Sint-Jozef Coloma
(’t Kranske)

Kruishulde

20.00 uur

Sint-Rombout

Kruishulde met communie


Paaswakes
Stille Zaterdag 15 april

19.00 uur

Sint-Lambertus Muizen

Paaswake

19.00 uur

Sint-Martinus Hombeek

Paaswake

19.30 uur

Onze-Lieve-Vrouw Hanswijk

Paaswake

20.00 uur

Sint-Libertus

Paaswake
bij de Chaldeeuwse christenen

20.00 uur

Sint-Niklaas Leest

Paaswake

20.00 uur

Sint-Rombout

Paaswake

20.30 uur

Onze-Lieve-Vrouw-over-de-Dijle

Paaswake

21.00 uur

Sint-Jan Berchmans

Paaswake

21.00 uur

Sint-Jozef Coloma
(’t Kranske)

Paaswake

21.00 uur

Sint-Pieter-en-Paul

Paaswake
bij de Chaldeeuwse christenen


Paasvieringen
Zondag 16 april

08.00 uur

Onze-Lieve-Vrouw Hanswijk

Eucharistieviering

09.00 uur

Sint-Amandus Heffen

Eucharistieviering met concertband Heffen

09.30 uur

Heilig Kruis

Eucharistieviering

09.30 uur

Sint-Jan Berchmans

Eucharistieviering

09.30 uur

Sint-Jozef Battel

Eucharistieviering

09.45 uur

Pius X

Eucharistieviering

09.45 uur

Sint-Jacob

Eucharistieviering

10.00 uur

Onze-Lieve-Vrouw-over-de-Dijle

Eucharistieviering met extra nevendienst

10.30 uur

Sint-Libertus

Eucharistieviering
bij de Chaldeeuwse christenen

10.30 uur

Sint-Niklaas Leest

Gebedsviering voor kinderen

10.30 uur

Sint-Pieter-en-Paul

Eucharistieviering
bij de Chaldeeuwse christenen

10.30 uur

Sint-Rombout

Pontificale hoogmis van Pasen

11.00 uur

Onze-Lieve-Vrouw van Bijstand Walem

Gezinsviering van Pasen

11.00 uur

Onze-Lieve-Vrouw Hanswijk

Eucharistieviering

11.00 uur

Sint-Jozef Coloma
(’t Kranske)

Eucharistieviering

11.00 uur

Sint-Lambertus Muizen

Eucharistieviering

11.00 uur

Sint-Martinus Hombeek

Eucharistieviering

11.30 uur

Leliëndaal (Jezuïeten)

Eucharistieviering


Paasmaandagvieringen
17 april

10.00 uur

Sint-Niklaas Leest

Eucharistieviering met kinderzegen – aansluitend begankenis H. Cornelius

10.00 uur

Sint-Rombout

Eucharistieviering

10.30 uur

Sint-Pieter-en-Paul

Eucharistieviering
bij de Chaldeeuwse christenen

11.00 uur

Onze-Lieve-Vrouw Hanswijk

Eucharistieviering

12.00 uur

Sint-Libertus

Eucharistieviering
bij de Chaldeeuwse christenen

12.05 uur

Leliëndaal (Jezuïeten)

Eucharistieviering